7/24 SAAT

ÇEKİCİ HİZMETİ

Hakkımızda

Ana Sayfa

HAKKIMIZDA

HIZLI VE GÜVENİLİR OTO KURTARMA

2016 yılında Trabzon Ortahisar’da kurulan YILDIRIM Oto Kurtarma firmamız oto kurtarma, oto çekici ve yol yardımı konusunda müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Uzman personel ve yeni araçlarla bölgenin en köklü kurtarıcı firmaları arasında yer almaktadır.
Teknoloji ve sektördeki yenilikleri yakından takip ederek araç filomuzu ve deneyimli personel sayımızı artırmaya devam ediyoruz. Kaza, arıza vb. durumlarda hareketsiz araçlarınızı yerinden alarak uygun servislerine taşınmasında ekonomik ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler;

Yolunda gitmeyen bir şeyler meydana gelmesi haline 7/24 bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimizin mağduriyetlerini çözmek amacıyla sunduğumuz hizmetler şunlardır.

  • Oto kurtarma hizmetleri
  • Oto Çekici hizmetleri
  • Yol Yardım hizmetleri
  • Diğer hizmetler

Hafif, ağır ticari araçlar ile tekne ve karavanların taşınması içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel firmalarla çalışmak her zaman mağduriyetlerin en aza indirilmesini sağlamaktadır.
Yol Yardım Hizmetleri
Araç kurtarma firması olarak araçlarda meydana gelen en ufak durumlarda bile konuma en yakın araçlarla hemen yardımınıza gelmekteyiz. Araçta oluşan basit elektrik arızası, lastik veya akü değişimi gibi durumlarda yol yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Kişilerin güvenliği ve aracın yetkili servise en kısa sürede götürülmesi oldukça önemlidir.

Oto Kurtarma ve Oto Çekici Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?
Kaza, arıza vb. durumlarda çekici çağrılması ekonomik olarak kişilere faydalı olmaktadır. Ayrıca çoklu oto kurtarma hizmetleri sayesinden kazaya karışan araçlar için ayrı ayrı oto çekici çağrılmasına gerek yoktur.
Oto kurtarma hizmetlerin kalitesi ve hızı da önemli hususlar arasında yer almaktadır. Oto çekici ve kurtarma hizmetleri almanız halinde yolda kalma gibi sorunla karşı karşıya kalmazsınız.
Bu hizmetler sayesinde aracınız kısa sürede tamir yerine çekilmesine olanak sunmaktadır. Müşterilerimize bu konularda kaliteli ve başarılı bir hizmet vermek için tüm ekibimizle birlikte en iyi şekilde çalışmaya devam ediyoruz.